Tüm Ürünlerde Aynı Gün Ücretsiz Kargo
x
İade ve Geri Gönderim İşlemleri
 • İade ve Geri Gönderim İşlemleri

  Koşulsuz İade Nedir?

  Satın aldığınız ürünleri kullanmış olsanız bile kargo gönderim tarihinden itibaren ilk 14 gün içinde koşulsuz olarak iade edebilirsiniz. İade kargo ücreti de tarafımızdan karşılanmaktadır.

  Garanti Şartları Nelerdir?

  Tüm ürünlerimiz firmamız ve üretici firma garantisi altındadır. Bu garanti 12 aylık bir süreyi kapsar. Arızalı ürününüzü faturası ile birlikte size en yakın Aras Kargo şubesine giderek "Mucize Batarya Teknolojileri"nin kayıtlı olduğu adrese gönderilmek üzere teslim edebilirsiniz. Kargo firmasına sadece firma ismimizi söylemeniz yeterli olacaktır.

  www.deji.com.tr'ye gönderdiğiniz ürünler hızlı bir şekilde test edilip sizinle iletişim kurulur. Garanti kapsamında bünyemize gönderdiğiniz ürünlerin ulaşım bedeli tarafınıza aittir. Koşulsuz iade kapsamındaki ilk 14 günde göndereceğiniz ürünlerin ulaşım bedeli ise firmamıza aittir. 

  Siparişimi Kargoya Verilmeden Nasıl İptal Ederim?

  Siparişinizi kargoya verilmeden iptal etmek isterseniz talebinizi aynı gün saat 15:00’a kadar telefon ya da mail yoluyla bize iletmeniz gerekmektedir. Siparişiniz yola çıkmış olursa bu durum size bildirilecek ve iade işlemleri gerekli olacaktır.

  Ürün İadesinde Yapılması ve Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  Ürünü faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız. Faturasız gönderilen iadeler kesinlikle kabul edilmemektedir.

  İade edeceğiniz ürün kullanılmış olsa bile kargo gönderim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz.

  Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. 

  Ürün İadesinde Kargo Ücreti Kimin Tarafından Karşılanır?

  İade prosedürüne uygun sürelerde yapılan tüm iade işlemlerinde ürünleri Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Bu süre ilk 14 günü kapsamaktadır. Ürünü göndermeden önce iade sebebinizi bize iletmeniz yeterlidir. Aras Kargo dışındaki firmalarla yapacağınız gönderilerde kargo bedeli sizin tarafınızdan karşılanacaktır. Aksi durumda karşı ödemeli gönderi teslim alınmaz.

  İadeler İçin Geri Ödeme Süresi Ne Kadardır?

  İadeniz öncellikle Satış Sonrası Hizmetler Servisi tarafından hızlı bir şekilde incelenir ve yukarıda belirtilen şartlara uygun olması durumunda geri ödeme süreci başlatılır. İnceleme sonrasında ürün bedelinin kredi kartınıza iadesi 3 gün içerisinde yapılmaktadır. Bankanızdan kaynaklı sebeplerle iadenizin kredi kartınıza yansıması bir kaç gün sürebilir. İadenizin makul süre içerisinde gerçekleşmediğini düşünüyorsanız lütfen durumu “iletişim” sayfamızdan ya da telefon yoluyla bize iletiniz.

  Bankaların çalışma prensibi gereğince taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerin geri ödemeleri de ekstrenize aynı taksit planı doğrultusunda yansıyacaktır.

  Hangi Adrese İade Edeceğim?

  Herhangi bir Aras Kargo şubesine giderek firmamızın ismi olan "Mucize Batarya Teknolojileri"ni görevliye söylemeniz yeterli olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.