Aynı Gün Ücretsiz Kargo
x
Teslimat Koşulları

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alındığında, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, bu işlemlerin saat Hafta içi 14:00 / Cumartesi 09:30'dan önce bitmesi halinde siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir. 

14:00'dan sonra alınan siparişleriniz ertesi gün işleme konulur.

Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişlerinizde ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü ürününüz/ürünleriniz kargoya teslim edilir.

Kargonuzu mutlaka kargo görevlisinin yanında açınız. Eğer ürününüz size hasarlı olarak geldi ise lütfen kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı düzenlemesini isteyiniz ve bizimle telefon veya e-mail yoluyla iletişim kurunuz.

Kargo firmasından kaynaklanan "muhtemel" gecikmelerden dolayı şirketimiz sorumlu değildir. Kargo firması kaynaklı teslimatta yaşanabilecek muhtemel gecikmeye bağlı olarak müşterilerimiz siparişi iptal etme hakkına sahiptirler.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından deji.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.