Teslimat Koşulları

Kargo ve Teslimat Politikası

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından onay bilgisi alındığında, havale/eft ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi sonrasında hazırlık aşamasına geçmektedir.

deji.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde Aras Kargo’yu seçtiğinizde kargo ücreti ödemezsiniz.

Siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneğini seçebilir, tahsilatı nakit olarak yapabilirsiniz. (Kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.) Kapıda ödeme tercih etmeniz durumunda kargo şirketi tarafından talep edilen 6,90TL’lik hizmet bedeli sepet tutarınıza eklenecektir.

Kargoya teslim edilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir. Kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluk sebebi ile kargoya veriliş süreleri değişiklik gösterebilir. Kargo firmasından kaynaklanan "muhtemel" gecikmelerden şirketimiz sorumlu değildir. Kargo firması kaynaklı teslimatta yaşanabilecek gecikmelere bağlı olarak müşterilerimiz siparişini iptal etme hakkına sahiptir.

Eğer ürününüz size hasarlı olarak geldiyse lütfen kargo görevlisinden hasarlı ürün tutanağı düzenlemesini isteyiniz ve bizimle telefon veya e-mail yoluyla iletişime geçiniz.

Firmamızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?

Hafta içi saat 14:00’a kadar verilen tüm siparişler aynı gün içinde seçmiş olduğunuz kargo şirketine teslim edilir. 14:00 sonrasında verilen siparişler ise bir sonraki teslimat gününde kargoya teslim edilecektir.

Cumartesi günleri saat 12:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi günleri saat 12:00’dan sonra, Pazar günleri ve resmi tatillerde verilen siparişler bir sonraki teslimat gününde kargoya teslim edilmektedir.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

Siparişiniz oluşturulduktan sonra sipariş onayınız ve kargoya verildikten sonra kargo takip bilgileriniz e-mail ve SMS yoluyla tarafınıza iletilmektedir.

Sitemizde üyelik oluşturduysanız eğer üye girişi yaptıktan sonra siparişinizle ilgili tüm süreçleri Hesap>Siparişlerim kısmında görebilirsiniz.

Üye olmadan sipariş verirken gireceğiniz e-mail adresinizin doğruluğundan emin olmanız önemlidir. Sipariş sürecinizle ilgili tüm bilgilendirmeler size e-mail olarak iletecektir. Üye olmadan oluşturduğunuz siparişle ilgili bilgileri sonradan üyelik oluşturarak görüntüleyemezsiniz.

Üye olmadan sipariş oluşturduysanız ve e-mail olarak herhangi bir bilgilendirme gelmediyse eğer spam/istenmeyen/gereksiz mail klasörlerinizi kontrol etmenizi öneririz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.